SlipknotI

powrót do forum osoby Slipknot

Najbardziej pozerski zespół na jaki trafiłem kiedykolwiek. Dobra dla tró młodzieży z gimnazjum,
która jest modna bo nie słucha bibera. Przedział wiekowy słuchaczy 7-15 lat.

użytkownik usunięty
JezusChytrus_

I dlatego jesteś takim oddanym fanem Bieberka. ;D

JezusChytrus_

Szczególnie zauważalne na koncertach..

JezusChytrus_

Dobra, a co w muzyce metalowej, szczególnie z pogranicza Death, Black, Trash (itp.) Metalu nie jest pozerstwem? Wymienisz? Goście z długimi włosami, obcisłymi skórami, zawziętymi spojrzeniami pozującymi na sesjach zdjęciowych, w starych fabrykach albo kościołach robią z siebie wampiry, albo nordyckich łuczników - bo na dzierżenie topora za mały lvl. Sorry stary, ale wolę jak ktoś drze pałę i jako image sceniczny robi z siebie groteskowego wariata i zapożycza image z horrorów klasy Z niż wygląda na dorosłego fana gier i zabaw typu Forgotten Realms albo Lord of the Rings.

Nie lubię hejtować, nie jestem wielkim fanem grupy Slipnkot (lubię kilka kawałków, głównie z Iowa), lubię też tych kretynów w czarnych skórach. Ale od czasów gimnazjum nie wierzę w to, że ktoś to wszystko bierze serio.

JezusChytrus_

Gimnazjum?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale gimby słuchają tylko gównianą elektronikę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones