Rhona Mitra

Rhona Natasha Mitra

7,0
5 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhona Mitra

Piękna kobieta ale...

użytkownik usunięty

Nie ma takiego filmu w którym grała a który wart by był uwagi...

za to gra w serialu ktory jest bardzooo wart uwagi, nip/tuck

Nie zgodzę się z tym, The Life of David Gale, The Number 23, Shooter oraz Croupier to moim zdaniem filmy co najmniej bardzo dobre, jeśli nie wybitne, rzecz w tym, że Rhona zagrała w tych filmach role drugoplanowe bądź epizodyczne, a roli pierwszoplanowej w wybitnym filmie istotnie jak dotąd nie miała.

Dark_Wotisuwin

no, zrobić taki film jak doomsday za 30 milionów dolarów to moim zdaniem osiągnięcie wybitne... :)

kalijugananda

w DOOMSDAY I UNDERWORLD; BUNT LYKANÓW piękną rolę odegrała:)

kinga45

kolega Dark_Wotisuwin nie uważa widocznie tych filmów za wybitne :). a ja tak sobie ostatnio pomyślałem, że nie należy w ocenie aktora kierować się tym, czy gra główne role. jest mnóstwo wybitnych aktorów drugoplanowych, jak na przykład pan Niemczyk

filmem jak najbardziej wartym uwagi w ktorym grala jest "Życie za życie", w oryginale "The life of David Gale"

marcinch87

życie za życie

Beowulf - może nie arcydzieło, ale na pewno wart uwagi :D

SnookJabbyJab

Doomsday to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem. Nie mówię, że źle zagrała, bo jako aktorkę ją szanuję, ale ten film sucks!

MoDEddie

Piatka MoDEddie! Film jest straszny (nie w sensie napiecia i wywolywania emocji, tylko glupiej fabuly i zrzynek).

Z której strony ona jest piękna?:P

Jesteś pewien, że "nie ma takiego filmu", czy po prostu nie widziałeś? Bo to jest różnica.
"Życie za życie", to wg mnie mistrzostwo, chociaż Rhona miała tam małą rólkę. A z mniej znanych polecam Separation City. Film daje mocno do myślenia.

"Autostrada grozy" niezła rola.

Cooooo?! A Underworld: Bunt Lykan? Nie jest war uwagi? Za takie coś powinieneś mieć skasowane konto. Piszę do admina!

Edit: konto usunięte. Wyrwałem chwasta.

Hollow Man - chyba jedyna warta zobaczenia rzecz z nią. Najsłabszy film s-f Verhoevena ale dalej wart uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones