Rhona Mitra

Rhona Natasha Mitra

7,0
5 346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhona Mitra

W/g mnie niewiarygodne podobieństwo. Obie panie grały w różnych częściach Underworld i były
charakteryzowane na wampiry. Możliwe, że to dodatkowo potęguje moje wrażenie podobieństwa.

Hollin

Pewnie tak miało być,bo mimo,że Rhona grała inną postać.Nie mogli z tego względu zatrudnić Kate,bo to była właśnie inna historia i dziwne by to było.Film i tak ponoć kiepsko się sprzedał,bo ludzie woleli Kate.A tak poza tematami filmowymi,to gdybym miał wybierać,to chyba wolałbym Rhonę.Może trochę zimna uroda,że tak się wyrażę,ale coś w sobie ma.

mario_1981

Pierwotnie to Rhona miała grać Selene w Underworldzie :P

Hollin

Fakt, też mi się wydały bardzo podobne

Hollin

Ty chyba oczu nie masz...

Hollin

Na tym zdjęciu to bardziej jak M. Schejbal wygląda:)

Hollin

Ja tam nie widzę dużego podobieństwa. Raczej kopia (lub odwrotnie) Jessici Biel - te same oczy, usta i "wypełnienie" twarzy oraz równie perfekcyjna sylwetka.

Hollin

Ja zawsze marzyłem aby zagrały w jednym filmie jako siostry agentki specjalne czy coś takiego :d

Hollin

Nie widzę żadnego podobieństwa do Kate. Niebo a ziemia. Bardziej mi przypomina orangutana gdyby jej dołożyć płaskie wypustki po bokach twarzy...

Hollin

W ogóle moim zdaniem nie przypomina Beckinsale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones