PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 209
ocen
5,5 10 1 21209
4,7 3
oceny krytyków
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

Po prostu taki fajny temat a poprowadzony w sposób kiczowaty . Dodatkowo te nachalne elementy gore przeplatające się z widokiem pośladków głównej bohaterki - coś w sam raz dla gimbazy ( nie całej bo w tym wieku już można miec lepszy gust ). Hoskins i Mc Dowell w takim filmie ? Cóż musiało ich finansowo coś przyszpilic. Nawiązania do mad -maxa oczywiste ale te elementy nie mają startu do filmu z Gibsonem. Średniowiecze i rycerze ..cóż ..puścili wodze fantazji i wyszło jak wszyło czyli dziwnie. 3/10 bo i akcja kiepska poza pierwszą walką na terenie getta która ujdzie.

ocenił(a) film na 3
armarange

Dałem dokładnie tyle samo czyli 3/10. W tym filmie jest wszystko: Star Trek za murem, Madmax przed murem, Gladiator za górami, Tomb Raider w osobie głównej bohaterki, super samochód (prawie jak) Bonda (Bentley Continental GT) który nie może uciec przed samochodami pokroju 40 letnie zardzewiałe London Cabbie ale za to przebijający na wylot autobus oraz wirus zbierający żniwo jak ebola. Wszystko to dzieję się milimetry i milisekundy od tragedii. Zabrakło mi tylko bomby którą można by rozbroić na ułamek sekundy przed wybuchem:D
Jak wspomniał mój przedmówca ten film to pozycja zdecydowanie dla młodszych widzów którzy oczekują dobrego show lecz nie mających wygórowanych oczekiwań co do treści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones