PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 205
ocen
5,5 10 1 21205
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

Przecież ten film to jakaś porażka. Aktorka grająca główną rolę na siłę próbowała grać seksowną i niebezpieczną, a sama jej postać to jakaś parodia bohatera filmu akcji. Film bez cienia realizmu, im dalej się ogląda tym jest gorzej. Jeszcze pomysł z tymi dzikimi gangami był dobry(pomijając fakt że po ich ujrzenie pierwsze co przyszło mi na myśl to ,,transwestyci"), ale pomysł ze średniowieczem był już niedorzeczny. Jak główna bohaterka cudem pokonała wielkiego faceta w żelaznej zbroi z tarczą i cholernie niebezpieczną bronią(wyszła z walki bez zadrapania) to już załamałam ręce i uznałam że gorzej być nie może. No i przekonałam się że może. 2/10 i mam nadzieję już nigdy nie obejrzeć tego filmu

ArcMar

a chciałem ściągnąć...

ocenił(a) film na 2
kamil665544

Obejrzyj dla samego pośmiania się bo nie powiem, ja się śmiałam cały czas. Im dalej się ogląda tym film robi się coraz głupszy i niedorzeczny.

ArcMar

Zgadza się można się pośmiać, efekty fajne ale naginają prawa fizyki w każdym momencie
thebiggestshow_com kliknijcie tutaj, też fajny pomysł na doomsday

ArcMar

Trochę za surowa ocena :-).Rhona Mitra jest seksowna ,muzyka dobra, parę znanych nazwisk dla okraszenia widowiska :Hoskins, O"Hara, Mc Dowell, Tylko trochę zalatuje Mad Max'em

ocenił(a) film na 2
GhostDog_5

Cóż z tego że nazwiska znane, a główna aktorka seksowna? To przecież nie Tomb Raider, dlaczego kobieta raz dla odmiany nie mogłaby się zachowywać po "męsku" i najnormalniej w świecie zacząć uciekać, a nie stać, wyginając się by jak najlepiej wyeksponować biust i tyłek? Zgodzę się że muzyka dobra, nieźle pasująca do filmu akcji, ale reszta nadal koszmarna i sama oprawa dźwiękowa tego nie poprawi. W film włożonych jest za dużo pomysłów i wątków żeby wyszło z tego coś spójnego.

ArcMar

zazdrosc przez ciebie przemawia

ArcMar

Mam podobne odczucia. A film mógłby mieć potencjał (zaraza w getcie to temat rzeka), gdyby scenariusz poprowadziło się inaczej. A tu jacyś kanibale z rycerzami...

Anna_Sandstorm

Zwłaszcza ci rycerze;p

aa-kinomaniak

Ludzie zatęsknili po prostu za czasami ciemnogrodu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones