PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 209
ocen
5,5 10 1 21209
4,7 3
oceny krytyków
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

Cienizna...Nie jestem w stanie wymienić chociarz jednego plusa tego filmu...Nawet plakat jest debilny...Nie polecam

ocenił(a) film na 7
Fruit_fack

""Doomsday" to szmira, ale świadoma samej siebie. Będą tacy co to kupią, inni – odrzucą. Nikt tu nie robi nikogo w balona. I to się liczy."

Recenzja.
Jest to coś innego, wizja innego świata, innej przyszłości, nasączona humorem, szalonymi pomysłami i subiektywną wizją reżysera i scenarzysty - wolę takie filmy niż horrory o niczym lub kolejne dzieła o złym polityku i dobrym policjancie.

conrad_owl

Szmirami są twoje posty. Cały czas, nawet jak się nie kłócisz i rzucasz, to musisz pluć jadem. Zabawny jesteś i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conrad_owl

No i miałem rację, nie dość, że 50 powiadomień, to w kazdym ten sam post. Ja przynajmniej nie plagiatowałem, ale skoro ty to robisz, to po co ja mam tracić swój czas. Wystarczy, że i tak już straciłem wystarczająco dużo na ciebie, stalkera.
Ale króciutki post. Żałosny i słaby troll. Dzięki, że cytujesz prawdę, smartfonie. Jesteś słabym i i niedoje... trollem. Sam naprodukowałeś 50 powiadomień, szkoda, że króciutkich, bo na więcej cię nie stać. Reszta prawdy o tobie jest w poście wyżej. Chyba też zacznę kopiować swoje posty, bo tymi krótkimi pościkami chcesz zakrzyczeć prawdę.
Tak, mówienie prawdy. Poza tym twój cytat jest fałszywy. Słabiutki jestes. Twoje 50 powiadomień, to tak naprawdę 1. Ułatwiasz mi sprawę, wystarczy, że kopiuję.
Frustrat, mam polew, że salejesz. Wow, jednak jakiś inny post. ale strasznie krótki. Tylko po to, żeby było 50 powiadomień. Nieważna treść, musi być 50 powiadomień. Ja nie kopiowałem postów, ale widać, że słabo ci wychodzi odgryzanie się.
Spi... trollu i to ma być post? Sam się ośmieszasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conrad_owl

Wymyśl coś nowego. Sto kopii twojego postu. Sam zacząłeś i nie potrafisz przestać. Troll. Twoje słownictwo jest świadectwem.
"Słuchasz się pana". Haha.
Zgłosiłeś już swoje posty do administracji? Już nie chcesz umówić się na randkę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conrad_owl

Ale mam z ciebie polew, hahahaha. Po trzech dniach, haha. Już nawet się nie bronisz. "Słuchasz się pana". Coraz bardziej się denerwujesz. Sam nie wiesz, czy odpisywać, czy nie. Szybka kopia i po sprawie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conrad_owl

Ja nie mogę, znowu po 3 dniach. Robisz się coraz bardziej żałosny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conrad_owl

Musisz przestać kropkować, to zrozumiem. Trolla rozumiem, to o tobie.

Mowiacy_do_reki

olej typa, zobacz sobie, jakim filmom dawał ocenę 10/10 :) zwykła gimbaza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones